Hakkımızda

Firmamız:

1986 yılında Karaka Ticaret Dikiş makinaları satış ve servisi olarak acılmış 1990 yılına kadar devam etmiştir.02.01.1991 yılında Hedef Makine San.Ve Tic.Ltd.Şti.İsmi ile hizmet vermeye devam etmektedir.

Firmamız öncelikli olarak sürekli büyümeyi , sektörde öncü firmalar arasında yer alarak hazır giyim sektörüne ileri teknoloji ürünlerini ve en iyi sanayi dikiş makinalarını sunmayı hedeflemiştir.Hedef Makine bu hedefe ulaşırken müşteri memnuniyetini , kalitede sorunsuzluğu , fiyatlarını günün koşullarına uygun ve minimumda tutmayı amaç edinmiştir.

Firmamızın ürün yelpazesinde , Türkiye de yaygın olarak kullanılan jukı, brother, kıngtex, kansai special, typıcal,pegasus,siruba markalı sanayi dikiş makinalarına yer verilmiştir. Bünyemizde mevcut olan tüm marka ve modeller için ,servis ve bol yedek parça güvencesiyle, Sınırsız hizmet verilmektedir.

Müşterilerimizin isteği doğrultusunda firmamızda uzman ekiplerimiz aracılığıyla sanayi makinaları için bakım onarım hizmetlerine de yer verilmiştir.Karşılıklı olarak belirlenecek aralıklarla ekiplerimiz periyodik kontrollerinizi gerçekleştirmektedir. Günün koşullarına uygun makine satış fiyatlarımızla ve bakım onarım hizmetimizdeki uygun işçilik ücretlerimizle hizmetinizdeyiz.

Ön Sıralarda Kendine Pazar Payı Elde Etmeyi Başarmıştır.

Temel prensibimiz, maksimum kalite , minimum fiyatla hizmet sunarken sizlerin memnuniyetini kazanmak.